سورس کد گالری تصاویر متحرک

دانلود رایگان سورس کد گالری تصاویر متحرک 

سورس کد گالری تصاویر متحرک را برای شما دوستان عزیز در این سورس کد از سری سورس کدهای طراحی سایت آماده کرده ایم که می تونید با آن گالری تصاویر متحرک و بسیار جالبی را برای پروژه های طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس خود انجام دهید.

شما می توانید سورس کد گالری تصاویر متحرک را در انتهای همین مطلب به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و به صورت نامحدود در پروژه های خود استفاده کنید.

 

توضیحاتی در رابطه کارکرد سورس کد گالری تصاویر متحرک

سورس کد گالری تصاویر متحرک در واقع یک سورس کدی است که تصاویر پیش نمایش گالری تصاویر را به صورت انیمشن وار جا به جا می کند.

در واقع به این صورت است که هر بار که کاربران سایت از صفحه گالری تصاویر سایت بازدید می کنند با یک پیش نمایش جدید روبرو می شوند که این یک شاهکار هنری در پروژه های طراحی سایت است!

دانلود رایگان لندینگ پیج HTML | لندینگ پیج Switch آماده استفاده در سایت

شما می توانید با استفاده از این گالری تصاویر در سایت ها یا قالب های وردپرس خود یک سورپرایز فوق العاده برای کارفرمای خود داشته باشید!

 

زبان برنامه نویسی پروژه گالری تصاویر متحرک

این پروژه گالری تصاویر متحرک با استفاده از زبان های برنامه نویسی HTML & CSS & jQuery طراحی و ساخته شده است و حجم این سورس کد در مجموع به اضافه تمام تصاویری که در آن بکار رفته حدود ۱/۲ مگابایت است که واقعا فوق العاده است !

در ضمن تمامی کد های آن بهینه شده است.

 

پروژه گالری تصاویر متحرک کاملا ریسپانسیو 

همچنین پروژه گالری تصاویر متحرک کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا بوده و در تمامی دستگاه های موبایل و تبلت به زیبایی هرچه تمامتر نمایش داده می شود.

و شما می توانید بدون نیاز به اینکه کدهای این سورس کد را دستکاری کنید مستقیما در پروژه های طراحی سایت خود استفاده کنید.

دانلود رایگان سورس کد افکت های سه بعدی و نئون در متن با استفاده از CSS

 

جمع بندی

در انتها امیدوارم که از سورس کد گالری تصاویر متحرک در پروژه های خود استفاده کنید.

اگر در رابطه با استفاده از این سورس کد در سایت های خود مشکلی داشتید میتوانید در بخش نظرات سایت مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

 

به هیچ عنوان پیش نمایش ویدیویی پروژه گالری تصاویر متحرک را از دست ندهید!

 

 

 

 

در ادامه می توانید سورس کد گالری تصاویر متحرک را به صورت رایگان دانلود کنید.

 

 

عضویت در کانال تلگرام کاربر وردپرس را از دست ندهید!

سورس کد درخت کریسمس (دانلود رایگان) به زبان HTML & CSS

 

 

 

نبی عبدی

نبی عبدی هستم مدیر کاربر وردپرس، لیسانس برنامه نویسی کامپیوتر، تقریبا 6 ساله که کار طراحی سایت انجام میدم و حدود 4 ساله که با وردپرس کار می کنم، دوست دارم که در کاربر وردپرس تجربیاتم رو با شما دوستان خوب به اشتراک بزارم.

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *